عنوان ندارد!

اسمش را رخوت پاییزه نگذارم بهتر است!برای نبودنم دلایلی دارم که تا حدی قابل قبول است!البته برای خودم!

یک هفته ونیم قبل منزل جدیدمان چیزی در مایه های بازار شام بود!بلکن بدتر!پنج شنبه گذشته آنقدر فرصت کردیم که اثاثیه را در خانه بریزیم و خودمان پا به فرار بگذاریم!تحمل به هم ریختگی خانه را ندارم!بهترین راه فرار از آشفته بازار موجود بود!

آنقدر آدم خوشحالی هستم که همانطور که دخترکم ُداخل این بازار شام سر از پا نمیشناخت و بین همه به هم ریختگی ها برای خودش جیغ جیغ میکرد و وول میخورد به دعوت یکی از اقوامم برای مهمانی شام لبیک گفتم و ترجیح دادم در آن اوضاع به مهمانی بروم و از فکر  وضعیت خانه و زندگی در آن ساعتها فارغ باشم!

حس خوبی دارد وقتی میدانی خانه ات در حال و روز خمپاره خورده است و تو میروی که خوش بگذرانی!البته که خوش هم میگذرد!لان اما تقریباً همه چیز سر جایش است!خیلی حال میدهد خانه نو و وسایل نو و تغییر و تحولهای موجود!قسط دادن برای پر کردن وام مسکن خانه به مدت بیست سال هم بیشتر از آن حال میدهد!

قاطی روزمرگی ام!بعضی از وبلاگها را دزدکی میخوانم!دخترکم بزرگ شده و من!میمیرم از دلتنگی اش و اینکه بزرگ شدنش را آنطور که دوست دارم به چشم نمیبینم!

خانه ی جدیدمان را دوست دارم خیلی!محیط اطرافش را هم!هزارو دوازده مغازه دوروبرش است که به جذابیتش افزوده!برای منی که دوست دارم سرتاسر زندگی ام را به خرید و گردش باشم!

سعی میکنم خودم را اصلاح کنم!اخلاقم را بهتر کنم و بیشتر به دوستانم سر بزنم!میدانم هستند دوستانی که به خونم تشنه اند!اما!تجربه نشان داده روزهایی که آپ نمیکنم آمار بازدیدم بهتر است!

فعلاً همین! 

/ 8 نظر / 8 بازدید
ثلج

سلام رفیق ماه ها گذشته نه؟ پیر و پیرتر شدیم تعجب نکن وبلاگم رو عوض کردم ، اسباب کشی کردن به بلاگ اسپات

ماتی

پست بالایی رو دیر گفتی نخون! خوندمش![نیشخند]

سحرمامی تندیس

شادیتون 100 شب یلدا دلتون قد یه دریا توی این شبای سرما یادتون همیشه با ما یلدا مبارک . . [گل][قلب][گل]

مامي آلينا

خيلي نامردي بعدعهدبوقي اومدي ميگي نمي نويسم توهم نخون ماهم چغندر[قهر] يلداتون مبارك[گل]

ثلج

برای پست آخر: همه مثل هم نیستن و اگه ما یه بار به خاطر اشتباه خودمون ، به وضعیت بدی دچار شدیم ، دلیل بر این نیست که هیچ کس قابل اعتماد نیست. من میگم: تو خوب باش ولی اول طف مقابل را خوب بشناس و بعد اعتماد کن ، اونم نه اعتماد کلی و همه جانبه. هر چی بیشتر لیاقت و درستی خودش رو نشون بده ، همون قدر بهش نزدیک شو.

default

برای دو پست بالا گاهی منم انگیزه نوشتن ندارم خودت خوب باشی کافی نیست کم کم چشم باز میکنی در بدی دیگران شریکی

مامي آلينا

قهرنميكنم.ولي چرانظرات رومي بندي خواهرمن[قهر][سوال]البته يه بارگفتي چرا هاولي من سريشم[نیشخند]

مامي آلينا

مگه تورمزورودت روبه داداشيت دادي؟ من ازين ريسكهانمي كنم[نیشخند][بغل]