اصولاً هر وقت هوس آمدن به خانه ی مادرجانم به سر میزند،به محض استقرار در محل سیستمم همینطور چپکی میشود ییهو!خدا نکند آن روز را سر کار بوده باشم!از لحظه ای که پای راستم را در حریم خانه ی سابقم میگذارم ادای آدم های خیلی خسته را در می آورم!انگار که کل آن روز را مشغول جابه جا کردن کوهی،چیزی بوده ام!مادر بنده خدایم هم که از اتفاق تا حدودهای ساعت ۴.۴۵دقیقه عصر یعنی زمان وروود من نمیدانسته برای ناهار آن روز چه فکری بکند به تکاپو میفتد برای سیر کردن شکم دخترش!در این حین همزمان ادای آدم های خسته و گرسنه را در می آورم!گهگاهی هم از دست همکارانم مینالم!مادر هر ده ثانیه یک بار یک لیوان چای میریزد در حلقم!

اصولاً مادرجانم عقیده ای به ناهار درست کردن ندارد!با هر مشقتی هست ناهار آماده میشود!مثل آدم هایی که میخواهند سه وعده غذاییشان را یک وعده کنند مشغول میشوم!بعد هم دراز میکشم برای استراحت عصرگاهی!جزء واجبات است این یکی!با همکاری نازنین نگار و به زور جیغ هایی که میزنم نیم ساعتی میخوابم!قرار است از این تایم به بعد خسته نباشم!

شام هم مطابق برنامه سه شنبه شبها سبزی پلو با ماهی داریم!خوب است مادرجانم خسته نمیشود از این برنامه روتین هفتگی!صدای همه ی دیگران در آمده!خیلی مهم نیست!من هم خسته شده ام از این روند تکراری ماهی درست کردن هر هفته!که این هم مهم نیست البته!

.............................

الان دقیقاً سه هفته است از مادرجان خواسته ام برایم آش رشته درست کند!زمان میبرد انجام هر خواسته ای در این خانه!تازه فکر کن همیشه خواسته های من نسبت به دیگران در اولویت بوده!بقیه که وای عالم به سرشان است اگر چیزی هوس کنند!قول داده امروز من را به خواسته سه هفته پیشم برساند!یعنی منتظر است تو یک چیزی هوس کنی!به محض اینکه از دهنت در آمد دلت فلان چیز را خواسته،تحریم میشود خوردنش در خانه!البته هر دوسه روز یکبار مادر در خانه میگوید ای وای!دخترکم فلان روز فلان چیز را هوس کرده بود!خبرهایش را میشنوم بعدها!

اگر من آمدم عکس آش رشته گذاشتم در پست بعد یعنی به هوس سه هفته پیشم که الان آرزو شده رسیده ام!والا خودم دست به کار میشوم!طرز تهیه اش را هم برایتان میگذارم تا دعایم کنید!

/ 5 نظر / 17 بازدید
جواد

ترکیدم از خنده....[خنده] باحال بود. عین حقیقت. حرف حساب جواب نداره!!![خنده] [گل]

مامي آلينا

[خنده][خنده][خنده]بازم دستشون دردنكنه.واه واه امان ازدختراي اين زمونه.دوروزديگه حالت روبانگارجانم مي پرسم اون موقع كه هرروزارديه جورغذاداد بهت.[قهر][نیشخند]مادخترداريم سميه فرداهمين وروجكهاحالمونوميگيرنا[چشمک] ميگماخوبه الان ديگه حامله نيستي والاقمبل مبارك ني ني كبودشده بود[نیشخند][خنده][قهقهه]

مامي آلينا

راستي عكساي اصفهان بسيارزيبابودن[زبان]

مامي آلينا

سميه توواقعاقبول كردي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من عمرااسباب منزل روهديه بدونم.مبارك خونشون باشه به ماچه[عصبانی] سال ديگه نبينم كوتاه بياي ها[متفکر]

farzan

سلام، ۳ برابر قیمت یک نیروگاه اتمی‌ جدید و نو به روس‌ها برای بوشهر پول دادیم. حالا خدا کند مثل هواپیما‌هاشون سقوط نکند. گفتند به خاطر یک ویروس یک سال افتتاحش عقب افتاد اگر یک زلزله بیاید خدا میداند چقدر مردم برای رسیدن به دنیای دیگر، جلو بیفتند. آلمان، فرانسه، هند، ژاپن همه تصمیم گرفتدن دست به اتم نزنند فقط ما‌ها دنبال اتم هستیم و البته روس ها.