به این خاطر که هیچ زحمتی برای قبول شدن به خودم نداده بودم به کمی تاسف خوردن بسنده کردم!!!

نمیدانم چرا ما آدمها تا این حد عجیب و غریب آفریده شده ایم!درس نخوانده بودم اما با گذشت زمان انقدر به تصوراتم پر و بال دادم که الان نمیتوانم هضم کنم قبول نشدن را!

حال تست زدن هم نداشتم آن روز!چه برسد به اینکه بخواهم جواب معقول و منطقی بدهم به سئوالات!یا اینکه یک سئوال را تا ته بخوانم حتا!تقریباً با زور پدر رفتم سر جلسه کنکور ارشد!یعنی چند روز روی مخم کار کرده بود که حاضر شدم برای آزمون بروم!گرچه هم دلم میخواست قبول شوم هم خیلی خوش اشتها بودم برای انتخاب رشته!!!

فکر کن تاپ ترین گرایش حقوق را انتخاب کرده بودم!بدون تورق سطحی یک کتاب لااقل!چون نخوانده بودم و نتیجه اش را میدانستم زیر بار نمیرفتم!ظرفیت شکست نداشته ام هیچ وقت!هنوز این خیر تاسف بار را ددی نشنیده!خدا به خیر کند!همیشه این قبیل مواقع منطقی برخورد میکند!!!

حداقلش این است که از کار کردن نهیم میکند تا هر طور شده برای سال بعد قبول شوم و آبروی ریخته را برگردانم!بعد از ازدواجم تازه مستقل شدم!باورکن!

/ 3 نظر / 7 بازدید
رامین

سلام! آموخته ام اگر کسي يادم نکرد او را ياد کنم شايد او از من تنهاتر باشد دوست عزيز ما چت رومي زديم و دوست داريم که تمام آدم هاي مهم ايراني به اينجا بيايند و جمع دوستانه و پر از نشاط را به ارمغان بياريم!دوستان شما ، منتظر شما هستند . به اميد پيروزي شما دوست عزيز! .دوستان تو اين چت روم آدماي متفکري جمع شدند ودوست دارند شما هم به جمعشون بپيوند يد. از طرف من، همه دوستاتون رو دعوت کنيد اميدوارم دوستاي خوبي براي هم باشيم بني آدم اعضاي يکديگرند که در آفرينش ز يک گوهرند دوستاني که با تبادل لينک موافقند به تبادل لینک رایگان ققنوس برند با تشکر مدير چت روم http://www.ghoghnooschat.com/linkestan/ تبادل لینک رایگان چت روم ققنوس http://nicefun.ir/anjoman/ انجمن ققنوس

مامي آلينا

روزدختركمون پيشاپيش مبارك[ماچ]

داداش جواد

آفرین! خوب باید بخونی دیگه![چشمک]