الا دختر که زیر چادرت نون و پنیره!

الا دختر که زیر چادرت نون و پنیره!

واقعاً جالب است که کسی با سرچ این جمله به وبلاگ من رسیده!

خودم که کلی خندیدم!باشد که لبخندی گوشه ی لب تو هم بنشیند!مانده ام طرف چی فکر کرده با خودش با سرچ این مطلب!

با نوشتن پست قبل دوست جدید و خیلی عزیزی به جمع دوستانم اضافه شد!عزیزم سعی نکن ته و توی همه چیز را در بیاوری!کامنتش خصوصی بود.از باز کردن کامنتدونی پست قبل چیز خاصی دستگیرت نمیشود!

دخترکم امرورز کنارم است!برخلاف هر روزی که در حسرت دیدن و در آغوش کشیدنش هستم،امروز و روزهای آخر هر هفته حس نشاطی دارم از این بابت!البته اگر خودش هم سعی کند یک مقدار با من همراهی کند و تلافی بقیه روزها را در نیاورد،خوشحالی ام مضاعف میشود!بعضی روزها بدجوری حسرت گرفتن دستهایش و زل زدن در چشم های سیاهش را دارم!

دخترکم الان روبروی تی وی نشسته و مشغول خوردن چیپس و تنقلات است!گاهی همینکه او را کنار خودم حس کنم برایم کافی است!مادر بودی شاید حسم را میفهمیدی!الان اما بعید میدانم بفهمی چه میگویم!

پ.ن:هی من سعی میکنم به همه چیز خوش بین باشم!هی سعی میکنم نگاهم را به دنیا و اتفاقات عجیب غریبش عوض کنم!اگر گذاشتند!اگر گذاشتی!

 

/ 6 نظر / 11 بازدید
نهال

دخترک من که همش سعی میکنه از تو بغل من فرار کنه از بس میچلونمش

مامی آلینا

[خنده][خنده][خنده][خنده]من که یادم نمی آدچیزی راجع به قایم کردن نون وپنیرزیرچادرنوشته باشی.[چشمک]به این بچه چیپس نده ننه.[عصبانی][بغل]

نادیا

[قهقهه] زیر چادرت نون وپنیره[قهقهه]

ناز ایل

مادر شدن خوبه ولی یکمی ترسناکه

مژده

خوب چیه مگه؟! بیچاره یه مصرع شعر سرچ کرده! البته اگه بشه بهش گفت شعر![نیشخند] نه خوب کاملا که نمی فهمم چی میگی... ولی درگیر زندگی کارمندی شدن و کم وقت داشتن برای بودن با خانواده رو می فهمم متاسفانه[نگران]

دختر نارنج و ترنج

خدایی طرف چی فکر کرده این جمله رو سرچ کرده؟؟؟؟ پس تو یه مامانی؟ خوش به حالت... این رو از صمیم قلب می گم!!!